Jarbur
Wyszukiwarka Produktów
Transport
Aktualności
Kontakt
Oferta
ZAMKNIJ
Polish English German Russian

O nas

Stale pogarszająca się kondycja polskich garbarni skłoniła Wiesława Burka i Jarosława Ruska, właścicieli firmy Jarbur do podjęcia działań mających na celu dywersyfikaję prowadzonej działalności gospodarczej. Efektem podjętych starań było utworzenie w grudniu 2005 roku firmy Jarbur Eurochem. Głównym zadaniem nowopowstałej firmy stało się pozyskiwanie i obsługa klientów poza branżą garbarską. Od stycznia 2006 Jarbur Eurochem rozpoczęła działalność na polskim rynku pozyskując nowych klientów i ich przychylność.
Strategią naszej firmy jest oferowanie dobrego serwisu za rozsądną cenę.
My wiemy czego Państwo oczekujecie od swojego dostawcy. Doskonale znamy standardy dystrybucji surowców chemicznych w Polsce. Wykorzystując zaplecze magazynowe i infrastrukturę naszej firmy jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa oczekiwaniom co do jakości oferowanych przez nas surowców, a także terminowości ich dostaw.


 
 
 

Zaufało nam już ponad 400 firm. Wiele z nich to znani i cenieni na rynku producenci. Państwo też możecie do nich dołączyć, zapraszamy.

Nadzór czynności związanych z przygotowaniem, nadaniem i przewozem materiałów niebezpiecznych oraz śledzenie zgodności tych działań z wymaganiami określonymi w umowie ADR i ustawie o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych wykonuje w firmie JARBUR EUROCHEM licencjonowany doradca ds. bezpieczeństwa DGSA.

Wszelkie nazwy handlowe, nazwy własne, znaki towarowe, znaki firmowe, a także materiały graficzne, fotografie, dokumenty techniczne i inne dostępne w serwisie dokumenty stanowią chronioną prawem własność Jarbur Eurochem Sp.j.
Wykorzystanie całości lub jakiejkolwiek części serwisu lub dostępnych w serwisie zasobów w celach innych niż na użytek własny wymaga pisemnej zgody właściciela serwisu – Jarbur Eurochem Sp.j.

Główne informacje kontaktowe

  • JARBUR EUROCHEM Spółka Jawna Wiesław Burek, Jarosław K. Rusek
  • Ksiązek Stary 3, 26-500 Szydłowiec
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Tel : +48 48 617 53 27
  • Fax : +48 48 617 53 28
  • NIP : 799-19-23-814
  • REGON : 140354519